דרכים נוספות לשחק

05.png

דרכים נוספות לשחק

05.png

99 הוא משחק פתוח ללא מנצחים או מפסידים. הדרך הקלאסית לשחק בו פותחת שיח אותנטי ומייצרת אינטרקציות מעניינות. אם תרצו לפלפל קצת יותר את האווירה ולהוסיף לה אלמנט תחרותי, אספנו בשבילכם דרכים נוספות לשחק. תמיד תוכלו להחליט מראש במה זוכה המנצח ומה עולה בגורל המפסיד. 

הפוך על הפוך

בעל הקלף השתגע?

שולפים קלף, קוראים את השאלה ומחליטים (לבד, בלב…) אם עונים את התשובה הנכונה או אם עונים את התשובה ההפוכה לגמרי מהאמת. שאר המשתתפים צריכים לנחש אם התשובה נכונה או הפוכה (ואם כך, גם מה התשובה האמיתית). הראשון שיצליח לנחש יזכה בנקודה. משתתפים: שניים ומעלה.

ראש בראש

חושבים שאתם מכירים? 

 

מתחלקים לזוגות. בכל סיבוב בוחר הזוג על מי עונים את התשובה. כל זוג שולף קלף ועונה בנפרד את התשובה על השחקן שנבחר. תשובה זהה של שני בני הזוג מזכה בנקודה. משתתפים: שני זוגות ומעלה. 

הדילר

מי יחזיק בכל הקלפים?

הדילר פותח קלפים על השולחן לפי מספר המשתתפים (חוץ ממנו) ועונה את התשובות על שאר המשתתפים. אם הוא צדק בכל התשובות, הוא ממשיך לפתיחה נוספת. אם הוא טעה (אפילו בתשובה אחת), המשתתף שמימין הופך להיות הדילר הבא. משתתפים: עד ארבעה שחקנים (נדרשת היכרות קודמת).

משלוש יוצא אחד

מה מסתתר מאחורי רמז מספר 3?

 

כל משתתף בתורו שולף קלף, מקריא את השאלה ונותן בהדרגה עד שלושה רמזים על התשובה שלו. כל שאר המשתתפים צריכים לנחש מהי התשובה הנכונה. הראשון שיגלה את התשובה במינימום רמזים יקבל נקודה. משתתפים: שניים ומעלה.