דרכים נוספות לשחק

05.png

דרכים נוספות לשחק

mix.png

המשחקים שלנו (למעט 33) הם משחקים פתוחים ללא מנצחים או מפסידים. הדרך הקלאסית לשחק בהם פותחת שיח אותנטי ומייצרת אינטרקציות מעניינות. אם תרצו לפלפל קצת יותר את האווירה ולהוסיף לה אלמנט תחרותי, אספנו בשבילכם דרכים נוספות לשחק. תמיד תוכלו להחליט מראש במה זוכה המנצח ומה עולה בגורל המפסיד. 

99

הפוך על הפוך

בעל הקלף השתגע?

משחק: 99

משתתפים: שני שחקנים ומעלה.

שולפים קלף, קוראים את השאלה ומחליטים (לבד, בלב…) אם עונים את התשובה הנכונה או אם עונים את התשובה ההפוכה לגמרי מהאמת. שאר המשתתפים צריכים לנחש אם התשובה נכונה או הפוכה (ואם כך, גם מה התשובה האמיתית). הראשון שיצליח לנחש יזכה בנקודה. 

לרכישת המשחק >

66

ראש בראש

חושבים שאתם מכירים? 

משחק: 66

משתתפים: שני זוגות ומעלה.

מתחלקים לזוגות. בכל סיבוב בוחר הזוג על מי מהם עונים את התשובה. כל זוג שולף קלף ועונה בנפרד את התשובה על בן או בת הזוג שלו. תשובה זהה של שני בני הזוג מזכה בנקודה.

לרכישת המשחק >

99

מראה שעל הקיר

מי מכיר אתכם הכי טוב בעיר?

משחק: 99

משתתפים: שני שחקנים ומעלה. 

כל השאלות במשחק הופכות לשאלות מראה. כל משתתף בתורו שולף קלף, מקריא את השאלה - וכל שאר המשתתפים עונים עליו. תשובה נכונה מזכה בנקודה. 

לרכישת המשחק >

99

הדילר

משחק: 99 

משתתפים: עד ארבעה שחקנים (נדרשת היכרות).

הדילר פותח קלפים על השולחן לפי מספר המשתתפים (חוץ ממנו) ועונה את התשובות על שאר המשתתפים. אם הוא צדק בכל התשובות, הוא ממשיך לפתיחה נוספת. אם הוא טעה (אפילו בתשובה אחת), המשתתף שמימין הופך להיות הדילר הבא. 

לרכישת המשחק >

מי יחזיק בכל הקלפים?

99

משלוש יוצא אחד

משחק: 99 

משתתפים: שני שחקנים ומעלה.

כל משתתף בתורו שולף קלף, מקריא את השאלה ונותן בהדרגה עד שלושה רמזים על התשובה שלו. כל שאר המשתתפים צריכים לנחש מהי התשובה הנכונה. הראשון שיגלה את התשובה במינימום רמזים יקבל נקודה. 

לרכישת המשחק >

מה מסתתר מאחורי רמז מספר 3?

66

33

אמת או חובה

עם טוויסט של גדולים

משחק: 66+33 

משתתפים: ארבעה שחקנים ומעלה.

שולפים קלף מחבילת הקלפים של 66, קוראים את השאלה ובוחרים מי תרצו שיענה ויספר עליכם - במקומכם. מי שטועה בתשובה (או במילים אחרות, לא מכיר אתכם כזה טוב) שולף קלף משימה מהמשחק 33 ומבצע את המשימה.

למארז אמת או חובה >