ת׳כלס, מה ההבדל בין המשחקים?

לכל משחק יש תוכן שונה עם קסם אחר. המכנה המשותף הוא שכולם מייצרים חוויה כיפית, מצחיקה ושונה. רוב האנשים לא מסיימים הכל בסשן אחד, וכדאי לקחת את הזמן וליהנות בזמן ובקצב שלכם. לכשתסיימו, המשחקים יכולים להתאים לעוד המון סיטואציות - מבטיחים לכם שבכל פעם אנשים שונים יענו תשובות שונות והחוויה אף פעם לא תהיה אותו הדבר. קחו אותם איתכם תמיד לכל מקום, הם תמיד ישברו את הקרח ויעלו חיוך.

כל המשתתפים עונים עליכם

003.png

66 דרכים לגלות מי מכיר אתכם 

מתאים לאנשים שכבר מכירים ועברו כמה דברים יחד (זוגות, חברים ובני משפחה). הזדמנות מעניינת לגלות איך אתם נתפסים מבחוץ, מה חושבים עליכם ומי מכיר את מי הכי טוב. המשחק מייצר דינמיקה מקרבת מלאת עניין וצחוק, ומשאיר את הסקרנות תמיד באוויר. (אפשר לשלב עם 33 ולשחק אמת או חובה עם טוויסט של גדולים).

מתאים לכל רמת היכרות

004.png

99 דרכים להכיר 

מתאים לכל רמת היכרות - מהדייט הראשון ועד ה-99 שלכם, עם חברים חדשים או ותיקים, עם המשפחה, בסדנאות, בערבי גיבוש ועוד. המשחק לוקח את המשתתפים למסע נוסטלגי בתחנות שונות של החיים, מפעיל את הדמיון, פותח סיפורים חדשים ומאפשר להכיר באמת דרך שיח אותנטי, קליל וכיפי.

מגיע עם מארז משאלות לשנה הבאה

002.png

365 רגעים בשנה

משחק שמשחקים בו כל שנה ביחד במועד קבוע ויוצרים מסורת חדשה - בימי הולדת, בשנה חדשה ובין סופים להתחלות. המשחק מייצר רגעים מרגשים שיפתחו התחלות חדשות בחיוך, בבהירות ואולי גם בהחלטות ובחלומות חדשים. המשחק מתאים לזוגות, לחברים טובים, לבני משפחה ואפילו לזמן איכות שלכם עם עצמכם.

דייט מקורי

ובלתי נשכח

11.png

1:1 שנצא לדייט? 

משחק שייקח אתכם לדייט סוחף, מצחיק וכיפי שירענן לכם את הזוגיות ויוסיף לה ריגושים חדשים בערב אינטימי, שובב ומסקרן. המשחק מתאים לזוגות שכבר עברו דבר או שניים ביחד ורוצים להעמיק את החברות, לגלות דברים חדשים ולהתאהב מחדש. המשחק מכיל משימות ושאלות מפולפלות, תחרות נושאת פרסים ומארז רעיונות לדייטים הבאים שלכם יחד.

50.png

50 רגעים של נוסטלגיה (בקרוב)

משחק שייקח אתכם למסע נוסטלגי ומרתק שייקח אתכם אחורה בזמן ויפתח סיפורים מצחיקים ומרגשים שיעלו חיוך. המשחק יעלה זכרונות רחוקים ואולי גם יגלה דברים חדשים שלא ידעתם על האנשים הקרובים אליכם. מתאים לזוגות, לחברים טובים ולמשפחה הגרעינית והמורחבת. 

לרכישת המשחק

משחק משימות ״חובה או חובה״

001.png

33 קלפים עם פלפל

משחק משימות. מתאים למסיבות, למפגש עם החבר׳ה, לדייטים ולמשפחה בעלת דינמיקה צעירה שמחפשת פעילות קצת אחרת. (אפשר גם לשחק עם אנשים חדשים אם תשמרו על ראש פתוח ותזרמו). המשימות יוציאו מכם את רוח השטות וייצרו רגעים מצחיקים ובלתי נשכחים. (אפשר לשלב עם 66 ולשחק אמת או חובה עם טוויסט של גדולים).

קלפי הפתעה

תוספת מקורית שתפתיע ותרגש את מי שמשחק איתכם. קיימים קלפי הפתעה ריקים או מודפסים. (הצעת נישואין, הזמנה לחופשה, הצעה לעבור לגור יחד, בשורת הריון ועוד).

לרכישת קלף הפתעה >

הרחבות אקשן  - קלפי משימות שהם טעימה מתוך המשחק 33 הקלפים מעוצבים כך שיוכלו להיכנס בצבע תואם לעוד משחקים כדי להוסיף להם עוד קצת פלפל ואקשן. אם קניתם את 33 אין לכם צורך בהרחבות האקשן כי הוא כבר מכיל אותן (מתאים כתוספת ל-66 ו-99).

הרחבת נוסטלגיה - שאלות שהם טעימה מתוך המשחק 50 רגעים של נוסטלגיה. הקלפים ייקחו אתכם בחזרה לרגעים נוסטלגיים מהעבר ויוסיפו סיפורים שכיף להיזכר בהם ולשתף (מתאים כתוספת לכל המשחקים).

לרכישת קלפי נוסטלגיה >