אז תכל׳ס - מה ההבדלים בין כל המשחקים?

טוב ששאלתם! כי גם אנחנו לפעמים מתבלבלים...

לכל משחק יש תוכן שונה עם קסם אחר. המכנה המשותף הוא שכולם מייצרים חוויה כיפית, מצחיקה, מעניינת ושונה. רוב האנשים לא מסיימים הכל בסשן אחד, וכדאי לקחת את הזמן וליהנות בזמן ובקצב שלכם. לכשתסיימו, המשחקים יכולים להתאים לעוד המון סיטואציות - מבטיחים לכם שבכל פעם אנשים שונים יענו תשובות שונות והחוויה אף פעם לא תהיה אותו הדבר. קחו אותם איתכם תמיד לכל מקום, הם תמיד ישברו את הקרח ויעלו חיוך.

99 דרכים להכיר הוא משחק שמתאים לכל רמת היכרות ויכול להתאים לדייט הראשון או ה-99 שלכם, לחברים טובים, לקבוצה של אנשים שרק עכשיו הכירו, לסדנאות, לעבודה קרובה עם אנשים, לערבי גיבוש, למפגש משפחתי ועוד. המשחק לוקח את המשתתפים למסע נוסטלגי בתחנות שונות של החיים - מהעבר עד לעתיד. הוא מפעיל את הדמיון, מעלה סיפורים ועובדות חדשות ומאפשר להכיר באמת דרך שיח אותנטי, כיפי וקליל. המשחק מכיל 90 קלפי שאלות (אתם עונים על השאלה), 9 קלפי מראה (כל המשתתפים עונים עליכם) ו-9 קלפי טוויסט לפלפל את האווירה. 

99 דרכים להכיר

66 דרכים לגלות מי מכיר אתכם הוא משחק שמתאים לאנשים שכבר מכירים ועברו כמה דברים יחד (זוגות, חברים טובים ובני משפחה) ועדיין אפשר לשחק איתו עם אנשים חדשים ולענות בעזרת האינטואיציה או לאלתר. המשחק מייצר חוויה מיוחדת מלאת הפתעות. הזדמנות לגלות איך אתם נתפסים מבחוץ, מה חושבים עליכם ומי מכיר אתכם באמת. המשחק מייצר דינמיקה מקרבת מלאת עניין וצחוק, יגלה לכם דברים חדשים וישאיר את הסקרנות תמיד באוויר. הרעיון של המשחק שכל מי ששולף את הקלף - כל שאר המשתתפים עונים עליו. כך שבעצם בכל קלף מישהו אחר ״עולה״ לבמה ומקבל את הפוקוס. המשחק מכיל 66 קלפי שאלות (כל המשתתפים עונים עליכם) ו-6 קלפי טוויסט לפלפל את האווירה.

66 דרכים לגלות מי מכיר אתכם

33 קלפים עם פלפל הוא משחק עם משימות מפולפלות שמתאים למסיבות וארועים, למפגש עם החבר׳ה, לדייט מקורי עם בן או בת הזוג ולמשפחה בעלת דינמיקה צעירה שמחפשת פעילות קצת אחרת. (אפשר גם לשחק עם אנשים חדשים אם תשמרו על ראש פתוח ותזרמו). המשימות חושפות צדדים יצירתיים וכשרונות חבויים שיוציאו מכם את רוח השטות וייצרו רגעים מצחיקים ובלתי נשכחים. המשחק מכיל 30 קלפי משימות, 3 קלפי טוויסט (המשימה עוברת הלאה והרווח כולו שלכם) ו-3 קלפי אקשן שיוציאו את כישרון המשחק שלכם.

33 קלפים עם פלפל

365 רגעים בשנה הוא משחק סיכום שנה שמתאים לזוגות, לחברים טובים, למשפחה קרובה ואפילו לזמן איכות שלכם עם עצמכם. כל קלף מצית שיח כיפי ומלא משמעות על השנה שעברה על כולנו. המשחק משלב תוכן עמוק וקליל של רגעים קטנים וגדולים שעשו לכם את השנה ומייצר רגעים מיוחדים של התבוננות כנה פנימה. השאלות נותנות פרספקטיבה רחבה מלאת תובנות, מעודדות פתיחות ומעמיקות את החברות. המשחק מכיל 50 קלפי שאלות (אתם עונים על השאלה), 5 קלפי מראה (כל המשתתפים עונים עליכם) ו-5 קלפי משאלה (אתם כותבים את המטרות והחלומות שלכם לשנה הקרובה). 

d.png

בקרוב

ex.png

הרחבות 

הרחבות אקשן  - משימות שהם טעימה מתוך המשחק 33 הקלפים מעוצבים כך שיוכלו להיכנס בצבע תואם לעוד משחקים כדי להוסיף להם עוד קצת פלפל ואקשן. אם קניתם את 33 אין לכם צורך בהרחבות האקשן כי הוא כבר מכיל אותן (מתאים כתוספת ל-66 ו-99).

הרחבת נוסטלגיה - קלפים שייקחו אתכם בחזרה לרגעים נוסטלגיים מהעבר ויוסיפו סיפורים שכיף להיזכר בהם ולשתף (מתאים כתוספת לכל המשחקים).

קלף הפתעה - תוספת מקורית שתפתיע ותרגש את מי שמשחק איתכם. קיימים קלפי הפתעה ריקים או מודפסים. (הצעת נישואין, הזמנה לחופשה, הצעה לעבור לגור יחד, בשורת הריון ועוד).

אתם שולפים את הקלף וכל המשתתפים עונים עליכם.

אתם שולפים את הקלף ועונים על השאלה.

66 קלפי שאלה, 6 קלפי טוויסט.

90 קלפי שאלה, 9 קלפי מראה, 9 קלפי טוויסט.

מתאים לאנשים שעברו כמה דברים יחד.

מתאים לכל רמת היכרות.

אפשר לשחק בערב זוגי, בערב משפחתי ובמפגש חברים טובים.

אפשר לשחק בדייט הראשון (או ה-99), בערב משפחתי, במפגש חברים, בגיבוש עובדים, בקבוצות ובסדנאות.

מסקרן, מותח ואישי.

מעניין, כיפי וזורם.

לרכישת המשחק
 
all.png

365 רגעים בשנה (משחק סיכום שנה)

אתם שולפים את הקלף ועונים על השאלה. בסיום המשחק כותבים מטרות ומשאלות לשנה הבאה.

אתם שולפים את הקלף וזורמים עם המשימה שקיבלתם.

50 קלפי שאלה, 5 קלפי מראה, 5 קלפי משאלה.

30 קלפי פלפל, 3 קלפי טוויסט, 3 קלפי אקשן.

מתאים לאנשים שעברו כמה דברים יחד ושמרגישים בנוח לשתף ולפתוח. (מתאים לסיום שנה עברית או אזרחית, ימי הולדת, חגים ועוד).

מתאים לאנשים שעברו כמה דברים יחד.

אפשר לשחק בערב זוגי, עם חברים טובים, עם משפחה קרובה ואפילו רק אתם עם עצמכם.

אפשר לשחק במסיבות, במפגש עם החבר'ה, בערב זוגי או עם משפחה בעלת דינמיקה צעירה.

מרגש, מגבש ואישי.

נועז, מפתיע ומצחיק.