top of page

משחקי חברה למשפחה

עודכן: 23 בינו׳ 2023

לפעמים זה מדהים להסתכל אחורה ולהבין איך רצו להן השנים; איך אותם תינוקות קטנטנים ופעוטות שעד לא מזמן היו תלויים בנו ובילו איתנו ורק איתנו, הפכו להם לנערים ונערות צעירים. אנשים עם עולם משלהם, עיסוקים ותחביבים משלהם, ולוח זמנים ש... ובכן לא תמיד לוקח בחשבון זמן איכות עם יתר המשפחה.


טבעי לחלוטין, קורה לכולם! אבל למה שנקבל זאת כמעין 'גורל כתוב' :) ?


אז נכון, חשוב לאפשר להם את עולמם הפרטי, אך לצד זאת חשוב לא פחות למצוא את הדרך ליצור איתם שיח מעמיק, שיח שלומד להכיר את ילדינו או שמא נאמר אנשים גדולים צעירים, באופן מעט שונה.


אם אתם מרגישים שהשיחות עם ילדיכם נכנסו לטייס אוטומטי, נעות בין אם עשית שיעורי בית או איך היה בבית הספר, לבין דיון קולח על תכנית הריאליטי שאליה התמכרה כל המשפחה – אנו מזמינים אתכם להכיר את המשחק שיסלול את הדרך לרגעי איכות עם היקרים לכם מכול.

סיקרנתם! אז מה אתם מציעים?


הייתה לנו ועדיין ישנה מטרה אחת ברורה – לחבר בין אנשים. חלק מן המשחקים שלנו נועדו לחבר בין אנשים שמעולם לא הכירו זה את זה, וחלק עיקרי מהם נועד לחבר בינינו לבין היקרים ביותר ללבנו מבני משפחה ועד לחברים וותיקים.


איך אנחנו עושים את זה?


באתרנו תמצאו מגוון משחקי קלפים ובהם קלפי שאלות, קלפי משימות, קלפי תחרויות וזה רק על קצה המזלג.


הקונספט של כל המשחקים הוא זהה: מערבבים היטב את החפיסה וכל אחד שולף קלף בתורו.


היכן טמון ההבדל? לא תמצאו כאן שאלות כמו 'מה הסדרה האהובה עלי ביותר?', עשינו מלאכת מחשבת של ממש יחד עם קופירייטרים וסטנדאפיסטיים כדי להמציא שאלות שמצד אחד מביאות איתן עומק ואתגר ומן הצד השני עוטות על עצמן רוח שטות נהדרת ותחרותיות בריאה.


למשל: מהם שלושת התנאים שלנו כדי שנסכים לטוס אל החלל החיצון? או איזה מאכל מחזיר אותי אל הילדות? אפשר רק לדמיין אילו תשובות מקוריות ושונות יעלו מכל משתתף ומשתתף.


כל אחד ואחת מן המשחקים מיועד לסיטואציה חברתית שונה:


99 דרכים להכיר מתאים לאנשים שאינם מכירים זה את זה, כמו דייט ראשון או מפגש קבוצתי מגבש בין עובדים.


1:1 שנצא לדייט למשל, מתאים לזוגות יציבים שמחפשים גם הם לצאת מעט מן הטייס האוטומטי והשיח הרגיל והיומיומי.


ואם במשחקי חברה למשפחה אנו עוסקים, אז נשמח להמליץ לכם על 66 דרכים לגלות מי מכיר אתכם! משחק שמיועד לחברים ובני משפחה.


בואו נצלול לעומק המשחק!

66 דרכים לגלות מי מכיר אתכם – משחק חברה לכל המשפחה


66 דרכים לגלות מי מכיר אתכם יציב את כל המתמודדים אל מול אתגר קשה לפיצוח: זה הזמן שלכם לגלות מי מבני המשפחה מכיר אתכם באמת, ומי (בלי לסכסך חלילה) צריך לעשות קצת יותר שיעורי בית.


הקלפים מחולקים לשני סוגים:


  • קלפי שאלה - בהם כל המשתתפים עונים על מי ששלף את הקלף.

  • וקלפי טוויסט - בהם צריך לקחת קלף נוסף והם מוסיפים פלפל אל האווירה (כמו למשל, מעכשיו מסיימים כל תשובה בצחוק מרושע).

גם כאן, כמו בכל המשחקים שלנו, הפכנו הרים וגבעות כדי להביא לכם את השאלות הכי מאתגרות, הכי עמוקות, ומנגד שעטופות באווירה קלילה ונעימה. אין כאן משהו מביך או משהו מכעיס – כל שאלה ושאלה נבחרה ביסודית ונוסחה בקפידה.


למשל: מהי התרפיה שלי? אפשר רק לדמיין איך כל אחד מן המשתתפים יענה משהו אחר. או באיזה תחרות מתאים לי לזכות? חלק מהתשובות יפתיעו אפילו אתכם.ואתם לא חייבים לסיים את המשחק בפעם אחת


הרבה לפני שאלו שהקלפים שלנו משמשים למשחק, הם בראש ובראשונה משמשים ליצירת תקשורת. להעמקת הקשר, לחידוש הקשר ויצירת שיח כנה ועמוק עם האנשים שלצידנו.


בקבוצות מיקוד שערכנו ומפידבקים שקיבלנו מלקוחות, רבים מספרים לנו שהם פשוט 'לא מצליחים' לסיים את כל הקלפים בעת ובעונה אחת.


מספיקה שאלה אחת כדי שהיא תסלול את הדרך לשיחת עומק בין כל המשתתפים.


רואים שחלפו להן כמה שעות? שמרו את הקלפים שנותרו לישיבה המשפחתית הבאה.

משחק נפלא גם עם החברים הקרובים


בשונה ממשחקי חברה למשפחה, 66 דרכים לגלות מי מכיר אתכם הוא משחק שמתאים לבילוי עם הן עם בני משפחה והן עם חברים.


אם אתם עורכים מפעם לפעם מפגש עם חברים וותיקים, ומתחשק לכם להרים ערב שונה וחווייתי, הקלפים שלנו יכולים לקחת אתכם למסע חדש, מצחיק ומבדר.


רוצים לדעת יותר? דברו איתנו בצ'אט ונשמח לענות על כל שאלה


515 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page