top of page

מקומות לדייט ראשון

שוב מסעדה? טוב נו.. אוכל הוא מכנה משותף אצל כולנו :) אבל איזו מסעדה? להיות מקורי או ללכת על בטוח? חכו עוד רגע אחד.. רגע לפני שמחשבה מתערבבת במחשבה.


אז איך לבחור מקום לדייט ראשון? זו שאלה שתופסת אותנו תמיד לא מוכנים וזה נכון לגברים ונכון לנשים. גם אלופי הדייטים ובעלי הניסיון יעידו על מידת האתגר.


רק חשוב שנחדד פרט 'קטן' אחד שמשנה בענק - התפיסה כי המיקום של הדייט הראשון הוא זה שיכתיב את הסיכויים לקיומו של דייט שני היא טיפה שגויה. זוהי האווירה הכללית, היא זו שמשנה את כל התמונה.


הרי בטוח שגם אם תשוטטו יחדיו על שפת טיילת מוארת בערב עם שלל מבלים ומבלות סביב, זהו יהיה דייט נפלא. וגם אם יהיה מדובר בפאב שכונתי אך מזמין וחמים (וברור שעם הבירה האהובה), הכול עניין של.. נו הבנתם.


ב-99ways אנחנו כאן להציע לכם ולכן משהו קצת שונה, משחק שלא משנה באיזה לוקיישן תבחרו לשחק בו, הדייט יקבל 'בוסט' של אווירה קלילה הרבה יותר.


99 דרכים – מגניב, מחבר בין אנשים ומעלה חיוך


נספר לכם ממש קצת על עלינו, על קצה המזלג, ומשם הישר אל המשחק.


תוכלו למצוא אצלנו באתר מגוון רחב של משחקי קלפים למשפחה, לחברים, לזוגות ולזוגות לעתיד, אהממ כן אנחנו מכוונים אליכם.


לא נלאה אתכם ביותר מדי פרטים על יתר המשחקים, אחרי הכול ישנה סיבה שלשמה התכנסנו כאן היום; אחד ממשחקי הקלפים שלנו, שגם על שמו קרוי האתר - עונה לשם 99 דרכים להכיר.


99 הוא משחק לדייט ראשון שבו ממש שברנו את הראש כיצד להפוך אותו לסופר מגניב, מעלה חיוך ובו-זמנית כזה שלא יספק הכרות שטחית בלבד.


לקחנו את העניין צעד ענק קדימה, יש שיגידו שטיפה נסחפנו אבל אנחנו מתים על זה! ויצרנו את המשחק בשיתוף פעולה עם סטנדאפיסטים שעזרו לנו להפוך ערב בילוי עם קלפים למשהו אחר לגמרי.


אל תצפו לשאלות כמו 'מה את אוהבת לאכול?' או 'מה הצבע האהוב עליך?'. אמנם זה מסקרן לדעת שבנים אוהבים כחול ובנות אוהבות ורוד, אך את השיח הקולח הזה נשמור כבר לפרק הזמן שבו תמסדו קצת יותר את היחסים.


אלו שאלות שבאמת מסתכלות פנימה, כמו 'איזה מאכל מחזיר אותי הביתה?' או 'אם שולחים אותי עכשיו לחלל, מה הם שלושת התנאים שלי כדי לצאת למשימה?'


השאלות אמנם אישיות אך לא ישירות או מביכות. אנחנו מדברים על עצמנו או שואלים את הדייט שלנו עליה או עליו, והכול בעקיפין. הכל בנימה לפעמים משעשעת ולפעמים באמת מאתגרת ושמעוררת מחשבה.


נסו לחשוב מה הייתם עונים על שאלה כמו 'מקפיאים עכשיו את כל העולם חוץ ממך, ויש לך מספר שעות, מה אתה עושה בזמן הזה?'


זה נותן מקום לדמיון, ליצירתיות, זה מעלה חיוך, זה שובר שגרה וזה מאפשר חיבור מהיר בין שני אנשים שזה עתה תכל'ס? ממש זה עתה נפגשים לראשונה.


אפשר לשחק ב-99 בכל מקום!


נו, מי אמר שצריך לשבור את הראש על מקומות לדייט ראשון? כל עוד משדרגים את האווירה, כל מקום (כמובן שבמידת ההיגיון) יכול להפוך לסיפור הצלחה.


מפידבקים שאנחנו מקבלים מלקוחות מפעם לפעם, אנחנו יודעים שמשחקי הקלפים שלנו הולכים יד ביד עם ישיבה בפאב. ישנם לא מעט פאבים וברים שמשלבים בין אוכל נהדר לשתייה. תוכלו 'להתנחל' לכם בכייף וליהנות מערב טיפה אחר.


נוסיף ונאמר, שזה גם כיף גדול לכם ולדייט שלכם, לשבת בפאב בין המוני מבלים ולא מעט זוגות אחרים. במקום לחשוש משתיקות מביכות, שיחות גישוש ראשונות ומחשבה 'איך אנחנו נראים מהצד', משחק הקלפים יאפשר לכם לערוך שיחה קולחת שאפילו תגרום לזוגות הוותיקים שבפאב, להביט מדי פעם בקנאה (ואם הם שואלים מה סוד הקסם של הזוגיות שלכם, תפנו אותם אלינו!).22 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page