top of page

כוחה של מילה

מילים הן למעשה אנרגייה שהופכת תדר, קוד אשר בורא ומייצר מסר שיש לו כוח בריאה עוצמתי. מילים ומחשבות מחזיקות תדר אנרגטי אשר מהדהד ומשפיע על המציאות הגשמית שלנו.

כשבניתי את התכנים של המשחקים היה חשוב לי להכניס לתוכם שפה חיובית שמעצימה ומקדמת. השאלות פותחות דלת לעולם פנימי עשיר ומסקרן, ומאפשרות להתבונן פנימה אל השכבות הגלויות והנסתרות שבתוכנו בצורה אינטואיטיבית ונעימה.


בחירת השמות למשחקים

יש במילים ובמספרים תודעה שנוצרת דרך מוסכמה קולקטיבית, וכשבניתי את ״99 דרכים להכיר״ שמתי דגש גדול על המשמעות והמסרים שעוברים בתכנים ובמעטפת של המותג.

לדוגמא במהלך פיתוח המשחק 1:1 היו הרבה כיוונים לשם שלו - אחד מהם היה 69. מהר מאוד נשללה האופציה הזו מכיוון ש-69 משדר משהו פחות מעודן עם אסוציאציות מאוד ברורות ומכוון לקהל מאוד מסוים. גם להסתובב ביד עם משחק עם שם כזה, יכול לגרום לחלק מהאנשים לאי נעימות. המסקנה הייתה שהתדר הזה שונה מהמהות שהגדרתי למשחק - שהיא חוויה שפותחת שיח זוגי שמצית את התשוקה דרך חיבור, הומור, קרבה ועניין.


אני מאוד מאמינה בשפת ה״כן״ - היא פותחת עוד אפשרויות ונותנת פרספקטיבה גבוהה ומקדמת. במשך מעל עשור למדתי את עולם הרוח והמודעות (בשיטת התטא הילינג) ואת כוחן של המילים והשפעתן עלינו.


מותג נוסף שמתבסס על כוחה של מילה

בנוסף לסדרת המשחקים של 99 יצרתי מותג נוסף שנקרא: xoco spiritual designs. אחרי מסע ארוך שהבהיר לי את החשיבות הגדולה של ברכות ותפילות של הלב. רציתי ליצור ״תכשיט״ לבית שכולל גם טקסט מקורי עם משמעות ותדר אנרגטי גבוה וגם פריט דקורטיבי וייחודי - מודרני ומסוגנן המקשט את הקירות באומנות מינימליסטית בהשראת התרבות הילידת העתיקה.

יצרתי גופן לועזי מקורי (במקצועי אני גם מעצבת ויזואלית) ואת הטקסטים קיבלתי במדיטציות עמוקות.

כיום הסדרה כוללת 12 תפילות שונות, כאשר כל תפילה נוגעת, מתמקדת ומחזקת תחום ומקום אחר בתוכנו. המילים המכוונות לגעת, לפתוח ולהאיר בתוכנו עולמות חדשים של התפתחות ושל העצמה פנימית, נטמעות במודע ובתת-המודע ומניעות ריפוי, שינוי וברכה מעצם קיומן.

בין התפילות אפשר למצוא את תפילת האהבה, ברכת הבית וברכת העסק:


ברכת הבית

ברכה חיים הרמוניים של אהבה, שמחה ובריאות. הברכה מטמיעה תדר של אור, של שלום פנימי, של ביטחון ושל הגנה בקירות הבית ובחלליו ומאפשרת חיזוק תחושת השייכות והיחד, הנינוחות והשלווה הפנימית, שותפות וסנכרון, תחושה של בית וזימון רגעים קסומים ומרגשים.

 ברכת הבית ֿ// ברכה לחיים הרמוניים של אהבה, שמחה ובריאות. הברכה מטמיעה תדר של אור, של שלום פנימי, של ביטחון ושל הגנה בקירות הבית ובחלליו. הברכה מאפשרת חיזוק תחושת השייכות והיחד, הנינוחות והשלווה הפנימית, שותפות וסנכרון, תחושה של בית וזימון רגעים קסומים ומרגשים  ​
ברכת הבית


ברכת העסק

ברכה לפתיחת שערי ההצלחה, השפע והמזל. הברכה מאפשרת צמיחה, תנועה והתפתחות בריאה ומדויקת. מזמנת שיתופי פעולה טובים ומברכת עליהם. הברכה בונה יסודות של אמת, של שלום ושל ביטחון. מחזקת הגנה על כל רבדי העסק ופותחת הזדמנויות ואפשרויות להתרחבות ולצמיחה.


ברכת העסק // ברכה לפתיחת שערי ההצלחה, השפע והמזל. הברכה מאפשרת צמיחה, תנועה והתפתחות בריאה ומדויקת. מזמנת שיתופי פעולה טובים ומברכת עליהם. הברכה בונה יסודות של אמת, של שלום ושל ביטחון. מחזקת הגנה על כל רבדי העסק ופותחת הזדמנויות ואפשרויות להתרחבות ולצמיחה
ברכת העסק


תפילת האהבה

תפילה המתייחסת תחילה לאהבה שלנו לעצמנו, לשלם ולשלום הפנימי ומשם לאהבה המשותפת מול הנשמה התואמת שלנו. התפילה מחזקת את הקשר הזוגי, את המהות ואת החיבור. היא מגדילה את השדה המשותף, מדייקת את המרחב האישי בהרמוניה, בסנכרון ובפשטות. התפילה מזמנת את האהבה וקוראת לה להיכנס לחיינו, מגדילה ומעצימה אותה כאשר היא נמצאת.


תפילת האהבה // התפילה מתייחסת תחילה לאהבה שלנו לעצמנו, לשלם ולשלום הפנימי ומשם לאהבה המשותפת מול הנשמה התואמת שלנו. התפילה מחזקת את הקשר הזוגי, את המהות ואת החיבור. היא מגדילה את השדה המשותף, מדייקת את המרחב האישי בהרמוניה, בסנכרון ובפשטות. התפילה מזמנת את האהבה וקוראת לה להיכנס לחיינו, מגדילה ומעצימה אותה כאשר היא נמצאת
תפילת האהבה
Comments


bottom of page