איך משחקים

ב-66?

חברים טובים

המשחק מחזק חיבור קיים ונותן טוויסט מרענן למפגשים עם חברים שכבר עברו כמה דברים יחד. בילוי כיפי עם החבר׳ה בו תוכלו להשתטות, להנות ולהכיר.

סקרנים

גם אם רק עכשיו הכרתם, תוכלו לשחק ב-66 ותגלו את יכולות האינטואיציה והיצירתיות שלכם. במשחק תוכלו לקבל הצצה לרושם הראשוני שאתם משאירים בכל מפגש חברתי.

זוגות

הזדמנות לגלות עד כמה אתם מכירים באמת ולחזק את החיבור, התקשורת והאינטימיות שלכם. המשחק פותח לכם שיח מצחיק, מקרב וכיפי עם מתח ועניין גבוהים בכל שאלה.

בני משפחה

המשחק מעודד תקשורת קלילה, אינטואיטיבית ומסקרנת עם בני המשפחה. זמן איכות משותף לגלות ביחד מי באמת מכיר אתכם במשפחה וכמה אתם מכירים אותם.

66 הוא משחק קלפים מקורי ומסקרן שאיתו תגלו מי מכיר אתכם באמת. השאלות שבחפיסה פותחות שיח סוחף ומעניין מתוך חיי היום-יום וחושפות צדדים ועובדות מפתיעות שאולי לא הכרתם. 66 פותח לכם את כל הקלפים על השולחן...

למי 66 מתאים?

66 מתאים לזוגות, מפגשי חברים ובני משפחה שכבר עברו כמה דברים ביחד. ולמרות זאת, גם אם רק עכשיו הכרתם, בטוח שתצליחו להנות מהמשחק עם אינטואיציה וכישרון המצאה.

משתתפים 2-66 שחקנים.

איפה משחקים 66 ?

קחו איתכם את 66 לכל מקום! המשחק בטוח יהפוך את הערב שלכם למסקרן יותר.

איך משחקים ב-66?

הקריאו בקול את השאלה שעל הקלף ותנו לשאר המשתתפים לענות עליכם. פשוט מערבבים את הקלפים, לוקחים קלף בתורות ובכל סיבוב מתחילים לגלות עד כמה אתם מכירים. אם אתם לא בטוחים מה התשובה, נסו לענות באמצעות אינטואיציה או סתם אלתרו משהו משעשע.

קלף טוויסט

יש לקחת קלף נוסף ולשלב בין הקלפים 

קלף שאלה

עליכם לענות על השאלה

הצעות הגשה

יותר מ-6 אנשים 

ניתן להתחלק לזוגות, בכל סיבוב כל זוג עונה בנפרד על שאלה - תשובה זהה תזכה את הזוג בנקודה.

 

עד 6 אנשים

שמים ת'קלפים על השולחן, מערבבים ומתחילים לשחק.

איך משחקים ב-66?

הקריאו בקול את השאלה שעל הקלף ותנו לאחרים לענות עליכם.

פשוט מערבבים את הקלפים, לוקחים קלף בתורות ובכל סיבוב מתחילים לגלות עד כמה אתם מכירים. אם אתם לא בטוחים מהי התשובה הנכונה, נסו לענות באמצעות אינטואיציה או אלתרו משהו משעשע.

קלף טוויסט

יש לקחת קלף נוסף

ולשלב בין הקלפים 

קלף שאלה

עליכם לענות על השאלה

® Copyright