מתנה לחגים, לאירועים ולימי הולדת

משחקי הקלפים שלנו הם מתנה מקורית, ערכית ומפתיעה  - בימי הולדת, בחגים, ביום המשפחה, ביום האהבה ובכל אירוע או יום מיוחד אחר. המשחקים ארוזים באריזת מתנה מהודרת עם גלויה מעוצבת. בהזמנה בכמויות גדולות ניתן להזמין אריזת מתנה ממותגת.

דברו איתנו ונבנה יחד מארז ייחודי לעובדים >

090.png
peopple.png

פגישות צוות וימי גיבוש

הכניסו את המשחקים שלנו לפגישות צוות כדי להכניס אליהן פעילות קלילה שמחברת את האנשים באמצעות שיתוף ואווירה טובה. המשחקים יכולים לשמש בתור "מנחה" באירועים משותפים או בימי גיבוש לעובדים ולחבר בין אנשים, תוך כדי יצירת מרחב נעים לשיתוף והיכרות.

איך זה עובד? פשוט שמים את הקלפים על השולחן וזורמים עם השאלות והמשימות, ואפשר גם למנות מישהו שיקריא את השאלות וינחה את הפעילות.

לרכישת פעילות מקורית וכיפית לעובדים >

פעילות מגבשת לחברות, לארגונים ולסדנאות

משחקי הקלפים שלנו מתאימים גם לפעילות חברתית בחברות, בארגונים ובסדנאות. השאלות מקלילות את האווירה, שוברות את הקרח ומייצרות חוויה כיפית, מסקרנת ומעניינת המאפשרת להכיר קצת יותר לעומק דרך שיח אותנטי, מקרב ומרגש.

ראיון עבודה

כולנו רוצים לעשות רושם טוב בראיונות עבודה, ולפעמים דווקא בגלל הלחץ הזה, אנשים רבים מתקשים לשמור על קלילות וטבעיות. שילוב המשחק "99 דרכים להכיר" יכול להפוך את ראיון העבודה משיחה בנאלית וצפויה למעניינת, אותנטית ונעימה יותר, ולאפשר למרואיין (וגם למראיין) להציג צדדים נוספים בעצמו. 

איך זה עובד? בוחרים מראש קלפים רלוונטיים עם שאלות מעניינות ומפתיעות, שולפים אותם בזמן המתאים ומרעננים את השיחה. 

לרכישת 99 דרכים להכיר >

S2.png
007.png

סדנאות

עוד פעם מעגל, שוב חיה שמתחילה באות הראשונה של השם? אם אתם מארגנים סדנה ורוצים דרך חדשה ומקורית לשבור את הקרח בין המשתתפים, שלבו את משחקי הקלפים שלנו בסבב ההיכרות הראשונית ותנו להם לחמם את האווירה. הקלפים מאפשרים לכל המשתתפים לבוא לידי ביטוי, לשתף עובדות וסיפורים על עצמם וליצור תחושת חיבור וקלילות.

איך זה עובד? מחלקים לכל משתתף קלף וכל אחד עונה בתורו (חשוב לחלק את הקלפים מספיק זמן מראש כדי לאפשר למשתתפים לחשוב על התשובה).

לרכישת 99 דרכים להתחיל את הסדנא >

בואו נדבר 

ההודעה נשלחה בהצלחה!